Blog

 0 تا 100 ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای با کمترین هزینه

توسط طراحی سایت, کسب و کاردر 2021-02-20

چرا تیزر تبلیغاتی؟

در دنیای امروز مهمترین عامل برای موفقیت در کسب و کارهای مجازی، معرفی خدمات قابل ارائه به مخاطبین، از طریق تبلیغات است. تبلیغات مناسب که باید به معرفی محصول یا شرکت مورد نظر بپردازد. برای تبلیغات مسیر های فراوانی مانند، جراید، تراکت، بروشور، مجازی و… وجود دارد، که از بهترین نوع تبلیغات می‌توان به تیزر تبلیغاتی اشاره نمود. ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای باید متناسب با معرفی برند یا محصول مورد نظر، به مخاطب هدف باشد. تیزر تبلیغاتی برای انتقال مزایای محصولات به مشتریان بازار هدف، ساخته می شود و می تواند از مؤثرترین نوع تبلیغات برای جذب مخاطبین باشد.

معرفی محصول قابل عرضه یا خدمات قابل ارائه، خط تولید محصولات، مزایای استفاده از خدمات یا محصولات و… می تواند جزء، سناریوی ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای باشد. اگر شما یک کسب و کار در دنیای واقعی یا مجازی دارید، در هر دو صورت باید به سراغ تیزر تبلیغاتی بروید. در فضای کسب و کار رقابتی امروز، نیاز به تبلیغات تیزری به مراتب بیشتر از گذشته احساس می شود.

ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای

تیزر تبلیغاتی

با توجه به سوق دادن مشتریان بازار هدف در مسیر استفاده از کسب و کارهای اینترنتی، برای اینکه بتوانید در مدت زمان کوتاه، تمامی مزایا و نکات کسب و کار خود را ارائه دهید، بی شک در ساخت تیزر باید عجله نمایید. ساخت تیزری کوتاه از تمامی جنبه های محصول یا خدمات، می تواند به راحتی بهره وری کسب و کارتان را افزایش دهد. تیزرهای تبلیغاتی را می توان به سه نوع ذیل تقسیم نمود.

تیزر انیمیشن: این نوع تیزرهای تبلیغاتی با توجه به بازار مورد هدف در سنین خاص، استفاده می شود. مخاطبین این نوع کسب و کارها، کودکان و نوجوانان هستند.

تیزر رئال: در تیزر تبلیغاتی رئال یا تلویزیونی که مطمئناً از طریق رسانه مجازی روزانه با آن سر و کار دارید، با هدف قرار دادن عموم مردم ساخته می شود. این نوع تیزر تبلیغاتی تمامی جنبه های واقعی کسب و کار شما را بدون توجه به گروه سنی خاصی، نشان می دهد.

تیزر رئال انیمیشن: همانطور که از نام آن پیداست، این تیزر تبلیغاتی از تلفیق دو تیزر رئال و انیمیشنی ساخته می شوند.

رقابت تیزری

امروزه برای اینکه از رقبای کسب و کارتان جا نمانید، نیاز مبرم به ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای دارید. اگر خود را جای مخاطبتان بگذارید، مطمئناً به این نتیجه خواهید رسید که وجه تمایز کسب و کار های مشابه، می تواند ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای باشد. برای حرکت رو به جلو در این رقابت، نمی توان از تبلیغات تیزری غافل شد.

تیزر تبلیغاتی بی شک تأثیرگذاری بیشتری نسبت به محتوای متنی دارد، زیرا در مدت زمان کوتاهی می تواند تمامی مزایا و نکات کسب و کارتان را به مخاطبین ارائه دهد. اگر نیاز به یک بازار مستقل با مخاطبین خاص دارید، پس ساخت تیزر را در اولویت قرار دهید.

ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای

ساخت تیزر تبلیغاتی

مزایای تبلیغات تیزری

اگر وب سایت یا اپلیکیشنی دارید، باید سریعاً به سراغ ساخت تیزر بروید. تبلیغات تیزری می تواند در چند دقیقه کوتاه، تمام مزایای کسب و کار مجازی شما را عنوان کند. سادگی در فهم و قابلیت سرگرم کنندگی از دیگر مزایای تبلیغات تیزری است، همینطور مخاطبین به راحتی می توانند تیزر را در فضای مجازی و اینترنتی به اشتراک بگذارند، که خود این کار باعث افزایش مخاطبین بازار هدف شما می شود. ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای به شما در راه اندازی شبکه ها و کانال های اجتماعی کمک می کند. با این کمک می توانید به راحتی مخاطبین فراوانی را سمت خود جذب نمایید. سایت های اجتماعی ویدئویی که به مراتب در دنیای اینترنتی کم هم نیست، بهترین گزینه برای تبلیغات تیزری و معرفی است. دیگر مزایای تبلیغات تیزری، کمک به شناساندن برند کسب و کارتان به مشتریان است. در اولین گام برای ایجاد طرح بصٌری در ذهن مخاطبین هدف، باید سراغ ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای بروید. وقتی در معرض دید قرار دادن برند، به صورت مستمر باشد، آنگاه با خیال آسوده می توانید یک بازار کسب و کار مطمئن داشته باشید.

اهمیت ساخت تیزر

تا کنون فکر کرده اید که چرا انسان ها در فضای مجازی یا اینترنت، حوصله ی خواندن متون طولانی را ندارند و به سمت ویدئوی چند دقیقه ای کوتاه می روند؟ به راحتی با اندکی تفکر می توانید به این سوال پاسخ دهید؛ ارزش زمان در زندگی ما انسان ها بسیار بالا است و می توانیم با دیدن تیزر تبلیغاتی، مدت زمان کوتاهی را صرف آگاهی کامل خود کنیم. به مراتب ممکن است خواندن یک متن طولانی، به علت نیاز به زمان بیشتر، خسته کننده باشد. یکی دیگر از اهمیت های ساخت تیزر، برای وب سایت های اینترنتی است که می خواهند سئو شوند. ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای شانس سایت شما را در سئو، چند ده برابر می کند. زمانی که کاربرها و مخاطبین فراوانی به واسطه ی لینک اشتراکی تیزر تبلیغاتی یا لینک های جستجو، وارد سایت شما شوند و اقدام به ماندن و دیدن تیزر نمایند؛ برای بهبود سئو سایت دو برابر زمانی است که محتویات وب سایت فقط نگارشی باشد، محاسبه خواهد شد. در سال 2017 یک جامعه ی آماری مجازی نشان داد، 65 درصد مخاطبینی که تیزر تبلیغاتی وب سایت کسب و کاری را مشاهده نموده اند، اقدام به خرید کرده اند.

ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای

تبلیغات تیزری

 

طراحی و ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای

همواره ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای را به یک گروه حرفه ای بسپارید؛ زیرا علاوه بر اهمیت تبلیغات تیزری که به آن ها اشاره شد، کار ساخت تیزر تبلیغاتی نکات خاص مختص به خودش را دارد. رعایت تمامی نکات مانند کیفیت فضای انیمیشنی تیزر، صداگذاری، تدوین و…، نیاز به یک تیم قدرتمند و حرفه ای را می طلبد. گروه مهندسی روبیکاوب به عنوان یک گروه حرفه ای در سطح کشور برای ساخت تیزر تبلیغاتی، تمامی تجربیات چندین ساله ی خود را در این راه کسب کرده است. طیف وسیع نمونه کار ها در سطح کشور از گروه مهندسی روبیکاوب، نشان دهنده ی یک تیم حرفه ای در زمینه ی ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای هستند که کمتر تیمی را می توانید اینگونه قدرتمند و با هزینه ی تمام شده ی کمتر در سطح کشور بیابید. تبلیغات تیزری حرفه ای خود را به گروه حرفه ای ما بسپارید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *