درباره روبیکاوب

گروه مهندسی روبیکاوب

گروه مهندسی روبیکاوب متشکل از متخصصین و کارشناسان برجسته کشوری در زمینه طراحی وب، فضاهای مجازی و سئو افتخار این را دارد که بیش از شش سال سابقه مفید در امر مشاوره و تجهیز کسب و کارهای میهن عزیزمان ایران دارد.
در دنیای امروز امکانات آنلاین همچون وب سایت و شبکه های مجازی نیاز اساسی هر کسب و کاری است. امروزه با توجه به رشد کسب و کارهای اینترنتی و خرید راحت مردم از اینترنت و دست یابی به بازار هدف گسترده خیلی از افراد تصمیم به راه اندازی کسب و کار اینترنتی برای خود کرده اند. از این رو خیلی از کسب و کار های سنتی هم بوده اند که هم اکنون کسب و کار خود را آنلاین کرده اند. در واقع کسب و کارهای سنتی به خاطر اینکه از کورس رقابت عقب نمانند تصمیم به مهاجرت به کسب و کار آنلاین کرده اند. یکی از بهترین مزیت های کسب و کارهای اینترنتی این است که شما می توانید کسب و کاری تمام اتوماتیک برای خود راه اندازی کنید. وب سایت شما به صورت اتوماتیک می تواند برای شما درآمد زایی کند. به راحتی با روبیکاوب می توانید سایت خود را به صورت تمام اتوماتیک پیاده سازی کنید تا هر مشتری که قصد خرید محصولی را از شما دارد بتواند به راحتی محصول مورد نظر خود را خریداری کند و به صورت آنی تحویل بگیرد. تیم روبیکاوب در این مسیر همراه و همقدم شماست.

بزرگترین افتخار تیم روبیکاوب داشتن رضایت حداکثری از مشتریان عزیز خود میباشد.
استفاده از برترین و جدیدترین تکنولوژی های روز دنیای وب و نرم افزار و همچنین پشتیبانی دقیق و شبانه روزی از مشتریان دلیل این مهم میباشد. لذا متخصصین و کارشناسان گروه مهندسی روبیکاوب آماده اند تا در کنار شما و کسب و کارتان، شما را در این مسیر یاری کنند.
از مشتریان برجسته روبیکاوب در سطح کشور میتوان به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، پرتال جامع خانه های قرآنی کشور، نمایندگی کانن در ایران، شرکت تولید فرش دستباف گره ایران، شرکت تولید فرش ایمانی، موسسه خیریه بزرگ شهید محمد گلشیرازی، موسسه زبان eddi , شرکت آتین فود ،موسسه سیستم های امنیتی و حفاظتی توفان امنیت، سیستم جامع رزرو آنلاین آرایشگاه و مد و لباس مداپ، سامانه جامع گردشگری قرآنی کشور و … اشاره کرد.

روبیکاوب دارای نماد اعتماد الکترونیک هست که از طرف وزارت صنعت معدن تجارت میباشد، و مشخص است که برای گرفتن این نماد  کلیه موارد و فاکتور های اعتماد سازی روبیکاوب به سازمان نماد اعتماد الکترونیک ارائه شده است و همچنین میتوان به نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال روبیکاوب نیز اشاذه کرد که توسط  از طرف وزارت ارائه میشود اشاره کرد .

روبیکاوب با شعار کسب و کارت را آنلاین کن ، شناخته میشود و رویکردش معرفی و افزایش فروش صاحبان مشاغل است .امید داریم با ارائه بهترین عملکرد برای مشتریانمان ، زیباترین لوح را از دست و زبان مشتریان خود دریافت کنیم.