Blog

0 تا 100 راه اندازی و طراحی سایت نمایشگاهی

توسط دسته‌بندی نشدهدر 2022-01-08

صفر تا صد راه اندازی و طراحی سایت نمایشگاهی

طراحی سایت نمایشگاهی یکی دیگر از انواع طراحی سایت است که در این مقاله به توضیح آن می پردازیم .
ما از طریق این چنین سایتی می توانیم جزئیات نمایشگاه کسب و کارمان را اعلام نماییم، تخفیفات و پیشنهادات نمایشگاهی را به اطلاع مخاطبان مان برسانیم ، همچنین می توانیم با گذاشتن یک آیکون جستجوی حرفه ای امکان دسترسی کاربران سایت به اطلاعات و بخش های مختلف سایت را ایجاد نماییم .
برای یک سایت نمایشگاهی نیاز داریم تا قسمت های مختلفی را ایجاد کنیم ، از جمله : قسمتی از سایت را برای اطلاعیه ها در نظر بگیریم ، بخشی دیگر را برای اخبار نمایشگاه و سایت نمایشگاهی ما و … . این بخش ها برای برقراری ارتباط با کاربر ایجاد می شوند .
استفاده از یک گالری تصاویر مناسب باعث می شود تا مخاطبان و کاربران سایت بتوانند ، تصاویر و اتفاقات ما وقع را ببینند .

چرا نیاز به طراحی سایت نمایشگاهی داریم ؟
اگر شما جز آن دسته از صاحبان کسب و کار هستید که برای ارتقا کسب و کار خود در نمایشگاه شرکت می کنید و سایتی نمایشگاهی برای خود راه اندازی کرده اید به شما تبریک می گوییم ، چرا که شما حس اعتماد و خوشنودی را در مشتریان خود ایجاد کرده اید و این موضوع در ذهن مخاطب شما یک ویژگی مثبت و دارای اهمیت به شمار می آید ، همچنین شما می توانید پس از طراحی سایت نمایشگاهی یا حتی سایت فروشگاهی خود از طریق بهینه سازی سایت ، دسترسی کاربران به سایت را آسان نمایید ، نکته ی جالبی که قابل ذکر است این مورد می باشد که شما می توانید از یک سایت نمایشگاهی برای فروش برخی محصولات خود نیز استفاده نمایید .
چه مشاغلی به طراحی سایت نمایشگاهی احتیاج دارند ؟
شما دارای هر کسب و کاری که باشید ، شاید نیاز به طراحی سایت نمایشگاهی داشته باشید ، اما قبل از خرید و یا طراحی سایت نمایشگاهی و یا طراحی سایت فروشگاهی بهتر است تا توقعات و نیاز های خودتان از یک سایت را مشخص کنید ، لیستی از سرویس ها و درخواست های خود از سایت را فراهم کنید تا بتوانید سایتی کامل و جامع را در اختیار کاربران و مشتریان خود قرار دهید .

ویژگی ها و مزایای سایت نمایشگاهی
یکی از مهم ترین ویژگی هایی که یک سایت نمایشگاهی باید آن را داشته باشد این است که بتواند اطلاعات آماری نمایشگاه را برای مشتریان شما ارسال کند ، تا مشتریان بتوانند در جریان تاریخ و ساعت و دیگر اطلاعات نمایشگاه شما قرار بگیرند .
مورد دیگری که برای سایت نمایشگاهی لازم است ، ارتباط کاربران با کارشناسان می باشد ، یک سایت مناسب ، سایتی است که ارتباط بین کاربر و کارشناسان شما را به راحتی ایجاد نماید .
یک سایت باید دسترسی کاربران به اطلاعات را به ساده ترین شکل ممکن ایجاد کند ، این نوع سایت می تواند پشتوانه مهمی برای فعالیت کسب و کار شما باشد .
امروزه به دلیل آن که افراد زمان زیادی را صرف وب گردی می کنند ، پس طراحی یک سایت کامل و جامع می تواند در معرفی کسب و کار شما بسیار کارامد و مفید باشد . در واقع یک سایت کامل و جامع می تواند برای بازاریابی شما بسیار مفید باشد .

دیگر امکانات و ماژول های یک سایت نمایشگاهی
1. نظر سنجی از بازدید کنندگان
2. طراحی بخش دستاورد ها
3. بیان راه های ارتباط با مشتری
4. طراحی تور مجازی
5. طراحی باشگاه مشتریان
6. ارائه قوانین و مقررات سایت
و …

بهینه سازی سایت نمایشگاهی
شما باید بدانید که طراحی یک سایت زمانی معنا و مفهوم می یابد که با کلمات یا عبارات کلیدی در جایگاه مناسبی از صفحات گوگل قرار بگیرد و بازدید کننده داشته باشید ، چنان چه تعداد این بازدید کننده ها افزایش یابد رویه سایت شما بهبود خواهد یافت .
هدف از بهینه سازی سایت شما افزایش میزان بازدید کننده های سایت شماست که به تبع آن موجب گسترش کسب و کار شما و افزایش میزان فروش شما خواهد شد .
مجموعه ما یک شرکت طراحی سایت در اصفهان است که خدمات خود را به شکل زیر ارائه می دهد :

1.هاست ، دامنه ، پنل اس ام اس و پشتیبانی از سایت شما به صورت کاملا رایگان انجام می شود.
2.امکان پرداخت اقساطی تمامی هزینه ها ، وجود دارد .
3.بارگذاری محصولات به صورت رایگان انجام می شود.
4.انجام تمامی مراحل مربوط به اخذ نماد الکترونیک انجام می شود .
5.مشاوره در خصوص امکانات پنل های مختلف طراحی سایت و نیاز سنجی به صورت رایگان انجام می شود.

برای سفارش طراحی سایت نمایشگاهی پلن استاندارد اینجا ار کلیک کنید

شما می توانید برای آموزش طراحی سایت نمایشگاهی و انواع دیگر سایت های نظیر سایت شرکتی ، تک صفحه ای ، آگهی و … در مقاله های بعدی همراه تیم ما باشید.
شما می توانید برای طراحی سایت توسط بهترین طراح سایت در اصفهان با ما در ارتباط باشید . 09378532618

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *