روبیکاوب

صفر تا صد ایمیل اختصاصی

روبیکا وب

مقدمه

هاست ایمیل (Email Hosting) سرویسی است که اجازه می دهد تا کسب و کار شما به ایمیل های تجاری امن دسترسی داشته باشد و با استفاده از سرویس ایمیل ابری می توانید ارتباط موثر خود با جهان اطراف را حفظ کنید.این سرویس جایگزین بسیار خوبی مخصوصا برای شرکت های کوچک و متوسط است و عموما برای همه کسب و کارها مفید خواهد بود چه بزرگ و چه کوچک که یا مایل نیستند و یا نمیتوانند منابعی برای سرور های خود در محل کارشان اختصاص دهند.با توجه به مزایای بسیار ایمیل اختصاصی تیم تولیدمحتوا روبیکا وب تصمیم به تهیه مقاله صفر تا صد ایمیل اختصاصی گرفت.

ایمیل اختصاصی چیست؟

روبیکا وب

منظور از سرویس ایمیل، ایمیلی است که مخصوص نام دامنه ثبت شده برای شماست. حتما تاکنون از ایمیل های جی میل، یاهو و … استفاده کرده اید. تفاوت ایمیل مخصوص دامنه شما با ایمیل های عمومی مثل gmail، yahoo، hotmail در این است که شما با ثبت دامنه و خرید ایمیل اختصاصی، می توانید ایمیل اختصاصی دامنه خود داشته باشید. از دید دیگران داشتن یک ایمیل اختصاصی اعتبار خاصی برای شخص شما و کسب و کار شما خواهد داشت.

به طور مثال فرض کنید شما دامنه abc.com را به ثبت می رسانید و نسبت به خرید سرویس هاست نیز اقدام می نمایید. پس از فعال شدن سرویسها با ورود به کنترل پنل سرویس هاست، می توانید ایمیل های مخصوص به این دامنه را برای خود ایجاد کنید. بطور مثال می توانید ایمیل tavala@abc.com و یا ایمیل support@abc.com را بسازید و به مشتریان خود معرفی کنید.لازم به توضیح است که کلیه این امور ساخت ایمیل اختصاصی از پلن اقتصادی به بالا به صورت رایگان توسط تیم روبیکا وب انجام میشود و مشترکین نیاز به دانشی در این قبال نخواهند داشت.

مزایای هاست ایمیل

ایمیل اختصاصی

سرویس هاستینگ ایمیل یک سرویس حرفه ای است و به افرادی پیشنهاد می شود که طالب امنیت بیشتر نسبت به سرویس های ایمیل رایگان هستند زیرا این سرویس عاری از ایمیل های تبلیغاتی ناخواسته است و همچنین می تواند مطابق با نیازهای سازمان شما شخصی سازی شود. اکثریت کسب و کار ها اعتقاد دارند که هزینه ای که برای سرویس هاستینگ ایمیل خود پرداخت می کنند ارزش آن را دارد تا به عنوان یک کسب و کار مجزا از دیگران با شرایط مطمئن و با ساخت یک بستر توانمند روز به روز به امور کسب و کار خود بپردازند.

برخلاف کسب و کار هایی که از هاستینگ ایمیل استفاده نمی کنند، تجارت هایی که از این سرویس استفاده می کنند به سودآوری این سرویس در مسیر گسترش کسب و کار اذعان دارند.

مزایای متعددی برای هاستینگ ایمیل می توان برشمرد که در زیر به برخی از مهمترین آن ها اشاره می کنیم که ممکن است به شما در مسیر پیشرفت کسب و کارتان کمک کند:

 (۱فیلتر های آنتی ویروس و‌ آنتی اسپم

اسپم یا هزرنامه و دیگر پیام های ناخواسته، پهنای باند و فضای شما را مصرف می کند. ویروس ها معمولا اقدام به تغییر یا نابودی و یا رهگیری اطلاعات کسب و کار شما می کنند. امروزه از دست رفتن اطلاعات مهم و محرمانه توسط هکر ها و ویروس ها غیر معمول نیست. در عصر کنونی با پیشرفت تکنولوژی تعداد جرایم اینترنتی که حمله به سیستم های کسب و کار را نشانه رفته در حال افزایش است. قطعا هیچ کسب و کاری نیست که خواهان از بین رفتن اعتبار خود با ارسال ایمیل های نامناسب به مشتریان خود باشد. هاستینگ ایمیل با اطمینان از اینکه اطلاعات حیاتی کسب و کار شما برای اشخاص نامعتبر در دسترس نیست و امنیت و استاندارهای اخلاقی کاملا در آن رعایت می شود می تواند بسیار سودمند باشد.

به اشتراک گذاری دفترچه آدرس ایمیل ها

دفترچه تلفن

با استفاده از سرویس هاست ایمیل، یک فرد به تنهایی نمی تواند مخاطبی برای آدرس های ایمیل ایجاد کند اما میتواند اطلاعات مخاطب مورد نظر را در دفترچه آدرس با دیگر کاربران ایمیل به اشتراک بگذارد. این امر اشتراک گذاری اطلاعات در شبکه سازمانی را تسهیل می کند. از طریق به اشتراک گذاری دفترچه آدرس، یک فرد می تواند با مشتریان آتی شرکت ارتباط برقرار کند و همین موضوع باعث بهبود رشد کسب و کار خواهد شد. از طریق این سیستم به اشتراک گذاری اطلاعات و ارتباط با مشتریان، فضای کسب و کار شما نیز می تواند در نقاط مختلف جغرافیایی گسترده شود. حتی ممکن است به این دلیل سرویس هاست ایمیل را انتخاب کنید که کسب و کار شما در معرض رکود و یا به دلیل رقابت شدید کاری در معرض برچیده شدن است و در این صورت مایل هستید تمام گزینه های مرتبط برای ماندن در محیط رقابت را اتخاذ کنید.

فضای ذخیره سازی کافی

روبیکا وب

سرویس هاستینگ ایمیل به کسب و کارهایی که به فضای زیادی احتیاج دارند تا شخصی سازی مطابق با نیاز آنها صورت بگیرد پیشنهاد می شود. با این انعطاف پذیری، ارائه دهندگان این سرویس می توانند تعداد زیادی کسب و کار را مطابق با نیاز های متنوع آن ها خدمات دهی کنند. هر فردی که مایل به بهبود فضای کسب و کار خود باشد اهمیت این ویژگی را درک می کند. در واقع شما با این ویژگی در کسب و کار خود جاافتاده خواهید شد و به دلیل قدرت ایجاد شده در کسب و کارتان احترام و تحسین دیگران را در زمینه کاریتان برمی انگیزید. سرویس هاستینگ ایمیل نه تنها ایمن و عاری از اسپم و ویروس است بلکه فضای ذخیره سازی کافی نیز در اختیار کاربران قرار می دهد که در قبال پرداخت هزینه از مشکلات کسب و کار در بلند مدت در امان بمانند.

امنیت در دسترسی به وب میل

روبیکا وب

این ویژگی مهم ترین مزیت هاستینگ ایمیل به شمار می آید. به دلیل اینکه ارائه دهندگان این سرویس غالبا از رمزگذاری ۱۲۸ بیتی در کنار ابزار هایی نظیر IMAP و POP استفاده می کنند و این اطمینان را به شما می دهند که اطلاعات مهم کسب و کار شما از بین نخواهد رفت و دسترسی غیر مجاز به ایمیل های شما هم امکان پذیر نخواهد بود. عده زیادی معتقدند که امنیت در کسب و کار حساس ترین عاملی است که باعث می شود آن تجارت با موفقیت و یا با شکست مواجه شود. چه بسیار مواردی که به دلیل سرقت اطلاعات حیاتی، آن تجارت فلج شده است. بنابرین اگر مایل هستید کسب و کار ایمن داشته باشید استفاده از سرویس هاست ایمیل را در نظر بگیرید.

امید است تلاش گروه مهندسی روبیکا وب در تهیه مقاله صفر تا صد ایمیل اختصاصی مورد قبول شما واقع شده باشد .

اشتراک اجتماعی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *